top of page
sernik cytrynowy

mgr Iza Bielska

Iza Bielska z wykształcenia jest pedagożką, nauczycielką wychowania przedszkolnego, certyfikowaną trenerką i instruktorką uważności dla dzieci oraz instruktorką jogi dla dzieci. Posiada bogate doświadczenie w pracy z dziećmi, zarówno tymi w wieku żłobkowo-przedszkolnym jak i tymi w wieku szkolnym. Aktualnie współpracuje z Jodełką - leśne warsztaty dla dzieci, Fundacją Nam Zależy, Fundacją Made in Brochów oraz Nieprzedszkolem - gdzie wspiera dzieci w różnych grupach wiekowych w rozwijaniu ich uważnego podejścia do życia, a także wiary w siebie i wyzwalaniu własnej kreatywności.

Podczas spotkań z dziećmi kieruje się urzeczywistnianiem w działaniu takich wartości jak: uważność, życzliwość, akceptacja, współczucie, współpraca i autentyczność w wyrażaniu siebie.

Odkąd pamięta, w pracy z dziećmi towarzyszy jej intencja wspierania dzieci w zdobywaniu umiejętności, które pomogą im w lepszym zrozumieniu siebie jako indywidualnej jednostki, a także jako części większej społeczności, które poprawią ich jakość relacji ze sobą i z rówieśnikami oraz dadzą bazę do budowania odporności psychicznej i postawy odważnego mierzenia się z różnymi wyzwaniami w ich życiu.

Prywatnie jest żoną Sławka i mamą Konradka i Hani - jej najwspanialszych nauczycieli przeżycia życia. Lubi malować z dziećmi świat kolorami, pospacerować w ciszy wśród zieleni, posłuchać muzyki, potańczyć, pośpiewać, poczytać i pobyć w towarzystwie empatycznych, różnorodnych i otwartych ludzi.

bottom of page