top of page
sernik cytrynowy

Biofeedback / coaching

Kamila Chowaniak-Wójcik od września przyjmować będzie we wtorki oraz środy. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Trening biofeedback to bezinwazyjne przywrócenie równowagi zaburzonym wartościom fal mózgowych (fale negatywne i napięciowe się obniża, związane np. ze stresem, fale zaś pozytywne stymuluje się podwyższając ich wartość do góry np. związane z umiejętnością koncentracji).

Biofeedback powstał w latach 60-tych w ośrodkach szkoleniowych NASA w USA, wspierając astronautów. W Polsce pojawił się latach 90-tych wspierając ludzi w zaburzeniach koncentracji uwagi, poprawiając szybkość myślenia, kreatywność, pamięć, polepszając nastrój, samoocenę, zdrowy sen, pozytywnie wpływając również na umiejętność wyciszania się.

Rolę metody EEG biofeedback doceniła w roku 2005 Amerykańska Akademia Psychiatrii Dzieci i Młodzieży, rekomendując jako skuteczną w ADHD, ADD, autyzmie, zaburzeniach procesu uczenia się, uzależnieniach, zaburzeniach rozwoju mowy, zaburzeniach zachowania, depresji i wielu innych problemach.

Jest on kierowany do szerokiego grona odbiorców – zarówno do osób chcących nauczyć się panować nad własnymi emocjami, wyciszyć się, poprawić jakość snu, jak i do dzieci wspierając ich w edukacji i ogólnym rozwoju psychoemocjonalnym.

Terapia Biofeedback znajduje również szerokie grono zwolenników w środowiskach biznesowych i w psychologii sportu na całym świecie.

Kontakt

tel.: 784 075 625

e-mail: kontakt@kamilachowaniak.pl

Kamila Chowaniak-Wójcik

Trener Biofeedback, akredytowany Coach ACC ICF, Mentor.

Prelegent na wielu krajowych konferencjach, autorka artykułów pisanych dla Fundacji Sukces Pisany Szminką Olgi Kozierowskiej, a także dla portalu Kobiety o biznesie.                   

Pracuje zarówno z Klientami indywidualnymi (dzieci, dorośli), jak i ze środowiskiem biznesowym. Uważa, że to stan naszego umysłu determinuje to, jak wygląda nasz świat zewnętrzny zgodnie z jej mottem: JEŚLI DOJDZIESZ DO ŁADU Z WŁASNYM WNĘTRZEM, WÓWCZAS TO, CO ZEWNĘTRZNE, SAMO SIĘ UŁOŻY (Eckhart Tolle).

Uwielbia drogę podążania za człowiekiem, na której on sam jest bohaterem pierwszoplanowym.

Nade wszystko kocha ludzi, książki i podróże.

Kamila Chowaniak-Wójcik.jpg
sernik cytrynowy
bottom of page